درب اتوماتیک فولد آپ

فیلتر بر اساس دسته بندی

ویژگی‌ها و مزایای درب فولد اپ

درب اتوماتیک فولد آپ از جمله درب‌های اتوماتیک سریع باز شو است که اغلب در اماکن پر رفت و آمد و پر تردد مورد استفاده قرار می‌گیرد. سرعت باز و بسته شدن این درب ها بر اساس میزان رفت و آمد بسیار زیاد بوده و از ازدحام جمعیت و اتلاف وقت جلوگیری می‌کنند.

درب های اتوماتیک فولد آپ که معروف به درب های تاشو نیز هستند اغلب جهت مراکز صنعتی، مسکونی و تجاری کاربرد دارند. علاوه بر این برای مراکزی مانند آشیانه هواپیما، ایستگاه آتش نشانی، نمایشگاه ها و… می‌توان از درب های فولد آپ استفاده کرد. با توجه به تعداد بالای باز و بسته شدن، این درب ها را از متریال های مقاومی مانند ورق های پی‌ وی‌ سی و میله های طولی بسیار محکم می‌سازند.

درب اتوماتیک فولد آپ با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که دارند در بسیاری از مراکز صنعتی، تجاری و حتی مسکونی به کار گرفته می‌شوند. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این درب ها می‌پردازیم:

امنیت بالای درب فولد آپ

از ویژگی های بسیار مهم درب های فولد آپ می‌توان به امنیت بالای آن اشاره کرد که از ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.

خرید درب اتوماتیک فولد آپ

استفاده آسان و دسترسی راحت

طراحی درب‌های فولد آپ به گونه‌‌ای صورت گرفته تا از بروز ترافیک که به واسطه رفت و آمدهای بسیار زیاد به وجود می‌آید جلوگیری کند. استفاده از این نوع درب ها بسیار راحت بوده و تنها با بهره‌ گیری از یک ریموت کنترلی می‌توان تنظیمات آن را بر اساس میزان تردد افراد انجام داد.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

درب‌های اتوماتیک فولد آپ که تحت عنوان درب‌های سریع باز شو شناخته می‌شوند از سرعت بالایی برای باز و بسته شدن برخوردار هستند، بنابراین تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کنند. نصب این درب ها در اماکن بزرگی مانند سوله ها، مجتمع ها و ساختمان‌های بزرگ به ورود و خروج گرما و سرما به صورت متوازنی کمک می‌کند.

پیشگیری از آلوده شدن محیط

با توجه به اینکه درب اتوماتیک فولد آپ بسیار سریع باز و بسته می‌شود، امکان ورود گرد و غبار و حشرات به محیط داخل کاهش یافته و کمتر در معرض آلودگی خواهد بود.

عایق مناسب در برابر سر و صدا

درب‌های فولد آپ عایق مناسبی در مقابل سر و صدا و آلودگی‌های صوتی نیز به شمار می‌آیند. نصب این درب ها به خصوص در مراکز صنعتی باعث کاهش میزان سر و صدای ناشی از وسایل نقلیه، ماشین آلات و کارگران به محیط درون ساختمان می‌گردد.

نظافت و نگهداری آسان

درب‌های اتوماتیک فولد آپ را می‌توان به راحتی نظافت و نگهداری کرد. بنابراین در اماکنی مانند انبارها و سوله ها که احتیاج بیشتری به نظافت دارند می‌توان از این درب ها استفاده کرد.

کاهش هزینه ها

طراحی درب‌های فولد آب به گونه‌‌ای صورت گرفته که نیاز کمتری به صرف هزینه‌های تعمیرات، دما، تهویه و… باشد.

موارد استفاده از درب فولد آپ

همان طور که اشاره شد درب‌های فولد آپ یا سریع بازشو امروزه در بسیاری از مراکز تجاری، صنعتی و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درب ها ضمن جلوگیری از بروز ترافیک ناشی از ترددهای فراوان، امکان رفت و آمد خودروهای صنعتی از جمله لیفتراک را نیز بهینه کرده و باعث پیشگیری از اتلاف انرژی و ورود آلودگی می‌شوند. برخی موارد کاربرد این درب ها عبارتند از:

  • سوله ها و انبارهای تولیدی
  • کارخانه‌های صنعتی و بزرگ مانند خودروسازی ها
  • یخچال ها و سردخانه‌های بزرگ صنعتی
  • شرکت های مواد بهداشتی و تولیدات دارویی
  • انبارهای غلات
  • مراکزی که دائما در معرض ورود حشرات و گرد و غبار قرار دارند.

قیمت درب اتوماتیک فولد آپ

قیمت درب اتوماتیک فولد آپ با توجه به موارد مختلفی از جمله ابعاد درب، سیستم کنترلی درب، موتور به کار رفته در آن، برند و کارخانه سازنده درب و… تعیین می‌گردد.

برای سفارش و خرید بهترین درب‌های اتوماتیک فولد آپ همراه با ضمانت، نصب و خدمات پس از فروش می‌توانید به مراکز معتبر و با سابقه در این امر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *